Freego Energy - Jaunās sērijas gaisa dzesētāji

Sazinieties ar mums:

+371 27009306

+371 29166263

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

   Dzesinātāja galvenā lietojuma joma ir dažāda aprīkojuma, piemēram, lāzera iekārtu, spiedveidņu, virpu, polimēru un plastmasas izstrādājumu ražošanas iekārtu un termoplastiskās plastmasas iekārtu un citu iekārtu dzesēšana.

   Otrā, ne mazāk plašā, dzesinātāju lietojuma joma ir kondicionēšana. No energoresursu patēriņa skatupunkta dzesinātājs ir daudz izdevīgāks par ierastajiem kondicionieriem. Caur ēku tiek izvilkta parasta ūdensvada caurule, kuras ekspluatācija salīdzinājumā ar kondicionieru cauruli ir daudz vienkāršāka. Kas ir vienkāršāk? Pievilkt ciešāk uzgriezni vai aizlodēt cauruli? Tieši tāpēc pat parasts santehniķis spēs veikt darbus dzesinātāja savienojošajā trasē. Ēkas estētiskais aspekts? Vai tad kādam patīk ar kondicionieriem haotiski apkarināta ēka? Dzesinātājs atrisina visas iepriekšminētās problēmas.

   Daudzi pat nenojauš, taču pat limonādes un daudzu citu gāzētu dzērienu ražošanā ir nepieciešams dzesinātājs. Jo zemāka ir tā ūdens temperatūra, kas tiek pievadīts gāzēšanas procesam, jo vairāk attiecīgais dzēriens tiek gāzēts. Iegādājoties veikalā limonādi un atrodot tajā pavisam nelielu daudzumu burbulīšu, var secināt, ka konkrētais ražojošais uzņēmums neievēro ražošanas tehnoloģiju vai ka tam ir ļoti mazjaudīgs dzesinātājs, kas ūdeni sagatavo ūdeni pirms piesātināšanas, vai tāda nav vispār.

   Nākamā dzesinātāja lietojuma joma ir alkoholisko dzērienu ražošanas nozare. Šajā nozarē sevišķi svarīga ir temperatūra, kādā tiek pievadītas ražošanas komponentes. Šī temperatūra tiešā veidā atspoguļojas produkcijas kvalitāte. Tāpēc jebkurš sevi cienošs ražotājs noteikti ievēros ražošanas tehnoloģiju, un šādā gadījumā ražotāja, protams, palīdzēs mūsu uzņēmuma ražots dzesinātājs.

   Neaizmirsīsim arī par to, ka visās iekštelpu ledus hallēs arī tiek izmantots dzesinātājs. Tieši dzesinātājs atdzesē speciālu šķīdumu līdz negatīvām temperatūras vērtībām, un pēc tam caurules, pa kurām šis šķīdums plūst, atdzesē ledus laukumu (slidotavu). No ārpuses tas izskatās pavisam vienkārši, taču tikai pieredzes bagāti konstruktori un inženieri spēs pareizi aprēķināt nepieciešamo aprīkojumu. Ja ledus būs pārāk silts, tad slidas tajā ieraksies. Ja ledus būs pārāk auksts, tad slidošana uz tā nebūs komfortabla, kā arī cilvēkiem šādā telpā būs par aukstu.

   Var vēl ilgu turpināt uzskaitīt dzesinātāja lietojuma jomas. Visur, kur ir sastopams jēdziens „nepieciešamā šķidruma temperatūra”, ir atrodams dzesinātājs. Visur, kur ir sastopams dzesinātājs, tur savu darbu esam ieguldījuši arī mēs. Mūsu uzņēmums specializējas dzesinātāju projektēšanā un ražošanā. Standarta modeļu klāsts ietver vairāk nekā 100 vienību. Visa mūsu produkcija ir sertificēta. Vēršoties pie mūsu uzņēmuma, jūs iegūsiet augstu kvalitāti, precīzus aprēķinus un nevainojami ilglaicīgi strādājošu dzesinātāju savam uzņēmumam.