Freego Energy - Jaunās sērijas gaisa dzesētāji

Sazinieties ar mums:

+371 27009306

+371 29166263

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Kompānija FreeGo EnerGy ir moderna rūpniecības saldēšanas iekārtu ražotne kopš 2011. gada sākuma. Galvenais ražošanas virziens ir čilleri un daudzkompresoru saldēšanas iekārtas. Daudzus gadus uzņēmums ir izstrādājis un izgatavojis vairākus individuālus pasūtījumus pēc pasūtītāja pieprasījuma. Desmitiem megavatu aukstuma ir nonākuši no mūsu ražošanas konveijera. 

Kompānija FreeGo EnerGy piedāvā vienkāršas un efektīvas mūsdienīgas saldēšanas iekārtas, kas nodrošina pastāvīgu temperatūras kontroli, tātad, arī nepārtrauktu visu tehnoloģisko procesu darbību. Mūsu saldēšanas agregātus var redzēt visur: vieglās rūpniecības uzņēmumos, noliktavas telpās un veikalos. Iepazīties ar ražojamo produkciju un tās ārējo izskatu jūs vienmēr varat sadaļā Mūsu produkti. 

Mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem ražotājiem: BitzerDanfossZheilAbegg, EbmPapst, Copelandu.c., kas ļauj mums būt pārliecinātiem par savas produkcijas kvalitāti un drošību. Mūsu piegādāto iekārtu sarakstā ietilpst dažādas komplektācijas čilleri, kompresoru - kondensatoru bloki, siltumsūkņi, sausie dzesētāji, iznesamie kondensatori, centralizētās aukstuma sistēmas, kas paredzētas jebkādu uzdevumu risināšanai, saistītiem ar aukstuma pārvaldīšanu.

Kompānija FreeGo EnerGy piedāvā:

  • čilleru un ūdens dzesēšanas iekārtu piemeklēšanu;
  • “Šoka” saldēšanas kameras;
  • zemas un vidējas temperatūras saldēšanas agregātus;
  • kastomatizētas saldēšanas iekārtas

Savā pastāvēšanas laikā mēs izveidojām un spējām veiksmīgi attīstīt vairākus darbības virzienus.

Saviem klientiem mēs piedāvājam plašu pašu izgatavotu čilleru izvēli, kas paredzēti rūpniecisko iekārtu dzesēšanai: MRT aparātiem, ekstrūderiem, termoplasta automātiem, lāzeriem. Vēl kompānija FreeGo piedāvā kompleksu dzesēšanas risinājumu viesnīcām, tirdzniecības centriem, datu apstrādes centriem utt. Visas iekārtas izgatavo mūsu speciālisti, uz pārbaudītu komponentu bāzes no zināmiem Eiropas zīmoliem, kas dod mums iespēju piedāvāt ievērojamu ražošanas jaudu agregātus par pieņemamām cenām. Mēs uzmanīgi sekojam visiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem aukstuma jomā, kas ļauj mums vienmēr iet kopsolī ar laiku un ievērot pieaugošās mūsdienu rūpniecības prasības.